Ακολουθήστε μας στα social media
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]
Η Τζούλια Νόβα συμμετέχει στη νέα σεζόν του ψυχαγωγικού σόου «Just the 2 of Us» και με αφορμή τον τελευταίο διαγωνισμό, θέλησε να μοιραστεί με τους διαδικτυακούς της φίλους, κάποιες φωτογραφίες.
Φορώντας ένα ροζ φουστάνι, η Τζούλια Νόβα πόζαρε μπροστά στον φακό, συνοδεύοντας τις εικόνες με τη λεζάντα: «Μια φορά ένιωσα και εγώ σαν την Μπάρμπι. Σέξι Μπάρμπι».
Δείτε τις φωτογραφίες
![nona_432423](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2023-02-27/nona_432423.jpg)
![nova_534543](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2023-02-27/nova_534543.jpg)